angkor wat backpacker tourist

1000 videoyu geçtim, 5 yeni klip yaptım

Çektiğim görüntüleri epey yoğun bi şekilde işliyorum. totalde 1000 video oldu, bi 1000 daha var gibi duruyor. 500 tane foto da çıkar muhtemelen. epey epey iş var.

Kamboçya videolarının tamamı bitti. (fotolar duruyor, onlar daha sonra) Endonezyanın da yarısından fazlasını bitirdim. epey iyi şeyler var, hoşuma gitti genel olarak. Daha önce 1 tane video paylaşmıştım, phnom penh’de çektiğim. izlemeyenler şuradan bakabilir.

Pek dışarı çıkmıyorum bu günlerde, full time evdeyim. 5 ay ordan oraya gittikten sonra, bi yerde sabit hareketsiz durmak da gayet otantik geliyor 🙂 Hatta istiklale bile sadece 1 kere çıktım geldiğimden beri. (aynanın öyle bi şarkısı vardı di mi o geldi aklıma, “artik cikmiyorum istiklale / sabah fatma hanim uyandiriyor / helva ekmek cay” )

Misal en son geçen pazar günü (bugün yeni bir pazar) bakkaldan bi tomar şey aldıydım, hala onları yiyom. (tabi bi de yemeksepeti)

Daha çooook iş var yapılcak.. hep gezerek olmuo malesef.

Şu anda 12 ayrı external harddiskle çalışıyorum. yedekleme amaçlı. toplam 10 tb veriyi geçicek gibi duruyor.

Kamboçyanın videoları işledikten sonra yedekleme yapayım dedim, dosyaları düzenlemek etmek bile 3 gün sürdü. (harddiskten harddiske copy paste’ten bahsediyorum, o sırada başka iş yaptım elbette)

Neyse lafı uzatmadan videoları paylaşayım ufaktan.

Share/Bookmark
Share: