lim-600x600

Phnom Penh, Kamboçya Stock Videolarımın Ufak Bir Kısmı (model Catherine Lim)

Phnom Penh, Kamboçya Stock Videolarımın Ufak Bir Kısmı

bahreyn dışında, Geziyle ilgili hala doğru dürüst bi yazı yazamadım. yolda bilgisayar yoktu yanımda yazamıyordum, TR’ye döndüm, burda da vakit yok yazamıom. döndüğümden beri geceli gündüzlü günde 10-16 saat arası video işliom çoğu gün.

Evet hep dolaşmıom, zaman zaman benim de sıkıcı bilgisayar işleri yapmam gerekiyor) bu kadar yoğun çalışmama rağmen 2-3 ay sürecek gibi görünüyor. (şimdiye kadar 300 civarında video bitirdim keywordleriyle birlikte., totalde 1500 video var ve daha 300 – 500 foto da beklio, zıçtım. 🙂

Neyse, işlediğim videolardan bari ufak klipler hazırlayım, onları paylaşırken ufak ufak geziden de bahsederim.

Full ekran 1080p veya 720p izleyin

Bu ilk video, kamboçya’dan. Couchsurfing’le beni 1 aya yakın buyur eden arkadaşımla epey bi video çektiydik. Burda bir kısmını paylaşıyorum.

Kendisi esasında çin kökenli bir Singapurlu. Kamboçya’ya çalışmak için gelmiş, 5 aydır da çalışıyor. kamboçyayı seviyor ama işinden nefret ediyordu, Bugün itibariyle istifasını bastı, başka bi iş bakcak. hayırlı olsun diyelim burdan kendisine 🙂

Kamboçya süper bir yer, orda daha epey video çektim, onlar da gelecek yakında.

insanlar çok sıcak, epey canayakın. ucuz olduğundan rahat rahat dolaşıyorsun. Benim gittiğim 10. asya ülkesi olmasına rağmen, hala her köşesi süprizlerle dolu geliyordu.

videolar beğenilir de, tekrar dönerim memleketime 🙂

————–

p.s. bazen youtube açmayabiliyor bazı ülkelerde, vimeo linkini de koyuyorum aşağıya (aynı video)

Phnom Penh, Cambodia Stock Footage with Catherine Lim from Özgür Çağdaş on Vimeo.

Share/Bookmark
Share:

1 comment

Comments are closed.