3.30 a.m. istanbul metrobus

Gece 3.30 metrobüsünde fortçuluk

3.30 a.m. istanbul metrobus

Gece 3.30 metrobüsünde fortçuluk

İstanbul’un en sevdiğim özelliği nocturnal bi şehir olması gece uyumaması. Gece yarısı saatin 2’sinde 3ünde 4ünde 5inde her saat birileri hıncahınç dışardadır, süper bir şey bu. Kadıköye gece gider gelirken de Metrobüsü sık sık kullanırım, 24saat oluşu şahane.

Neyse dün gece de dönerken saat 3.30’da bindim. Standart bi kalabalıktı önce ama her durakta insan ala ala şiştikçe şişti araç. Mecidiyeköyde artık taşma noktasına geldi, 20-30kişi binemedi kapıda kaldı. (gecelein yarım saatte 1yapıolar seferleri) ondan herkes bimek istedikçe istedi, bugüne kdrki en kalabalık metrobüsüm oldu. Araç giderken çamurlukların yere sürtme sesini duyar olduk, araba 20’yle fln gidio tıngır mıngır. Ben şanslıyım, ilk durakta bindiğimden oturuyorum.

Tabiki standart olan “arkaya ilerleyelim” “yer mi var burda, nereye ilerleyelim” tartışmaları oluyor bi tomar.

otobüsten kimse inmiyor ve o kdr kalabalık bi de sırt çantam var laptop kıyafetler harddiskler fln içinde, dedim ben 2-3 durak önceden kalkayım anca varırım kapıya. Tıngır mıngır ilerledim, vardım kapıya. Tam kapıya vardım, bi kız gelip bana sürtünmeye başladı. Kıza baktım rus/slav, hoş bi hatun. Götüm götüm geliyor üstüme, alla alla diyorum akşam akşam bu kadar erkek dolu metrobüs içinde güzel bi kız gelmiş beni fortluyor. Dedim yanlışımmı var acep die ama kız usul usul önüme geldikçe geliyor.

Epey içmişim, keyfim yerinde şimdi akşam akşam metrobüs içinde..

Kızım Bak Git! 🙂

Yok o geldikçe geliyor..

Ben de milyon tane düşünce geçiyor tabi, seksomanyak mıdır bu kız hayat kadını mı, terli falan değilim ama bi parfüm falan da sıkmadım öyle parfümden etkilenen salak saçma hatunlardansa dedim, arka kapıya yavaş yavaş ilerlerken seksi bi şekilde ilerlemek, arka kapıya ilerlerken tahrik etmek diye bir durum da söz konusu olamaz 🙂 bu kız istese bardan çok rahat bi adam kaldırır, sıkıntı yaşamaz. Ben hala anlamıyorum kızın olayını ama kız geldi benim üzerime çıktı resmen, eşleşme tamamlandı ki Çaaaaaaat diye bir yumruk sesi ve bağırışlar!!!

“Yeter Lan Yeter, sapık herif sabahtan beri kızı taciz ediyon”

Kafayı bi çevirdim, adamın biri hemen dibimdeki başka bi adamı tekme tokat dövüyor. Adam diyor kızları ne taciz ediyon, dieri diyor ne tacizi ben taciz falan etmedim. Kız yarım yamalak türkçesiyle “ediyo ediyo” diyor, bunu duydukça diğerleri de vurmaya başladı.

Adam da karşılık vermeye başladı, daracık alanda 300-350kişi dolu metrobüste bi de meydan kavgası başladı.

Allahtan durağa yakındık da vardık, ben indim hemen kapıdaki diğer kişiler de indi, adamı da tekme tokat dışarı attılar,

tam filmlerdeki gibi valla çok sinematik bi şekilde adamı attılar 🙂

sokak lambalarının vurduğu ters ışık, egzoz dumanının yoğunluğuyla hafif puslanmış bi hava, yolcular kapıda açılıyor, açılan boşluk içinden bir adamı metrobüsten atıyorlar, adam yere düşüyor. düşen adamın üstüne ceketini falan bi kaç malzemesini atıyorlar ve kapı kapanıyor otobüs gidiyor.

Sonra gerçek dünyaya döndüm, bu adamla bi tek ben varım durakta 🙂 Run forest Run 🙂

Öyle işte, kız meğer adamdan kaçarken bana sokuluyormuş, benim tertemiz duygularımla oynayıp beni kullanıp atmış 😛

Share/Bookmark
Share: