moğolistan morin khuur naadam festival

Yeni Portfolyom, Showreal’ım

moğolistan morin khuur naadam festival

Yeni Portfolyom, Showrealim

Stocklarda 6.000’e yakın videom oluştu ve artıyor. Gittiğim yerlerden birer video yapmaya çalışıyorum, 40’a yakın klip yaptığım halde hala çok fazla eksik var. Ayrıca yeni tanıştığım kişilere yaptığım işleri özetlemek için de pek efektif değildi 10’larca videoyu gösterip “bak bunu da izle, bak şu da şöyle bi yer” falan diye anlatmak. o sebeple genel olarak çekimlerimi özetleyen tek bir showreal yapmaya karar vermiştim 3-4 ay önce.

ilk karar verdiğimde 5.200 civarı videom vardı, ortalama 15’er saniyeden hesaplarsak 5.200 X 15 = 78.000 saniye = 1.300 dakika = 22 saat görüntü ediyor.

yani tüm görüntülerimi uç uca eklersek yaklaşık 22 saat ediyor. o 22 saatlik görüntülerden 2-3 dakikalık bi showreal çıkarmaya çalıştım ama tam anlamıyla olmadı.

ilk önce 15 dakikaya anca indirdim. sonra da kurgulaya kurgulaya 9dakkaya indi. Biliyorum 9 dakika showreal olmaz ama yoruldum tekrar tekrar kurgulamaktan. ayrıca yeni yeni çekim görüntüleri de birikiyor, 6.000’e yakın video oldu. şimdi bunu bi an önce paylaşayım sonra kısaltırım artık.

Bu showreal’a bu yeni yolculuğumdaki görüntüleri dahil etmedim. kaplanla oynamalar, folding umbrella market, floating market, bangkok shutdown fln yok yani.

Ayrıca hakkımda kısmında hala 3-4 yıl önceki özgeçmişim var, onu da bi update ettim.

Share/Bookmark
Share: