Senior man sitting at beach

Yeni Kısafilm’im İçin Oyuncu Arıyorum.

Yeni Kısafilm’im İçin Oyuncu ve Mekan Arıyorum.

2008’de Berlin Film Festivaline seçildiğimden beri kısafilm tarzı bir şey çekmiyordum, hep reklam/TV/eğitim veya stock video çekiyordum. Aklımda da hikayeler vardı ama böyle gaz vercek enerji verecek bir motivasyon eksikliği vardı. Geçen eski ders verdiğim yerlerden sinematek‘e uğradıydım muhabbet etmek için, ve fark ettim ki bir kısafilm çekmeyi özlemişim. Epey bir motivasyon verdi, aklımdaki 2 senaryoyu da yazdım. (5’er sayfalık 2 kısafilm)

Şimdi bu kısafilmler için oyuncu ve mekan arıyorum.

—————————–

Aradığım oyuncular:

 1. 20’lerinde bir kadın oyuncu
 2. 20’lerinde bir erkek oyuncu
 3. 30’larında bir erkek oyuncu
 4. 40-50 yaşlarında bir erkek oyuncu,
 5. 40-50 yaşlarında bir kadın oyuncu

Oyuncuların profesyonel olması gerekmez ama yüz mimiklerine hakim arkadaşlar arıyorum.

—————————–

Aradığım mekanlar:

 1. Bir kahvehane (bunun için şimdilik bi kaç alternatif var)
 2. Bir muhafazakar aile evi. (biraz eski tarz bi ev olsa iyi olur, her yer dantelli falan. kesinlikle ikea tarzı mobilya olmamalı)

—————————–

ayrıca merak edenlere senaryoyu yollayabilirim, çekmeden önce ne kadar yorum/eleştiri alırsam o kadar düzeltme/geliştirme şansı bulurum.

—————————–

Daha önce yaptığım işleri görmek isterseniz www.youtube.com/user/ozgurcagdas adresinden inceleyebilirsiniz.

—————————–

ilan tarihi: 16 kasım 2012

bu ilan 2hafta süresince geçerlidir.

Share/Bookmark
Share:

13 comments

 1. merhaba ben bayadır boşta gezen bir oyuncuyum dhaa dogrusu oyuncu da sayılmam mezun olmama 7 ders engel oluyor o da maddi bir konu.her neyse projenizde bulunmak isterim 22 yaşıma sandalye dayadım.isterseniz mail atabilirsiniz.gerçi çok resmi olur şöyle olsun isterseniz 531 270 48 99.maddi falan bir beklentim yok, maksat iş yapalım.saygılar

 2. Merhaba,proje hala geçerli mi?
  8-11 aralık arası istanbulda olacağım,seninle tanışıp konuşmak istediğim konular var.
  e-maille geri dönüş yaparsan sevinirim

  Mustafa

  1. yeni gördüm bu yorumunuzu, gelecek çekimlerde yer almak istersen bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz (ozgurcagdas gmail)

 3. yer almak istiyorum seneryo’yu yolluyabilirmisiniz tiyotro deneyimim var

  1. yeni gördüm bu yorumunuzu, gelecek çekimlerde yer almak isterseniz bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz (ozgurcagdas gmail)

 4. Merhaba,

  Halen arayışlarınız devam ediyorsa, kısa filminizdeki 40-50 yaş erkek için aday olmak isterim.

  Kolay gelsin

  Tayfun Yılmaz

  1. yeni gördüm bu yorumunuzu, gelecek çekimlerimde yer almak isterseniz bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz (ozgurcagdas gmail) iyi gunler

 5. Merhaba,
  Senaryonuzu gönderebilir misiniz?

  1. yeni gördüm bu yorumunuzu, gelecek çekimlerimde yer almak isterseniz bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz (ozgurcagdas gmail)

 6. Ben Orhan Mirzaev, 20 yas.
  biraz tiyatro deneyimim var ancak turkiyede degil neyse iste… kisa filminizde yer almak isteri tabi halen teklifiniz gecerli ise… orhan-man@mail.ru bu mailden bana ulasin!!!

 7. Özgür bey merhaba;

  Oyuncuyum; bir çok yerde oyunculuk adına eğitim aldım. 4 yıldır aktif olarak tiyatro yapmaktayım. Bu dört yıl içinde 12 oyun çıkardım. Eğitim sürecini de katarsak 6 yıldır oyunculuk yapmaktayım. Kamera önü oyunculuk tecrübesi için kısa metrajlı film de oynamayı düşünüyorum. Projenizi yeni gördüm, eğer hala geçerliyse yada yeni projelerinizde birlikte çalışabiliriz. Ararsanız daha detaylıda konuşuruz. iyi çalışmalar…. 0533 734 68 45

  1. teşekkürler iletişime geçtiğin için, şu an yurtdışındayım, temmuz ağustos gibi dönücem, o vakit tekrar haberleşelim

 8. Özgür keşke daha önceden görseydim bu yazını. 2006’dan bu yana tiyatro ve dizi oyunculuğu ile uğraşıyorum. (Aslında bir çok başkaca şeyle de uğraşıyorum da bu başka bir zamanın konusu) Hal-i hazırda oyuncu arayışın varsa seve seve dahil olmak isterim.

Comments are closed.