vasiyet

Vasiyet..

Vasiyetim

Yola çıkmama saatler kaldı, bu gece 1’de uçak kalkacak, 10da check in zımbırtıları başlar, 9 gibi evden çıksam iyi olcak.. çantayı toplamaktan yoruldum, gitmeden bi vasiyet yazayım dedim, yol hali ne olur ne olmaz 🙂 yolda ölmesem, bi gün ölcez gitcez zaten.. o zmna kadar da geçerli bi vasiyet olsun bu..

çok uzun uzun yazılcak bişey yok aslında, ölürsen malın mülkün nasıl paylaşılcağı yasalarda belirtilmiş. belirtilmemiş 2 şeyi söyleyim, eğer biri yolda çektiğim yeni videolarımı alıp işlemeye yüklemeye üşenmezse, alsın gönlünce kullansın.. o kişiye miras olsun 😛

2- esas önemli şey.. Ya ölünce gözünüzü seveyim gömmeyin beni 🙂 paşa paşa yakın, küllerimi denize falan dökün.. çok daha mutlu huzurlu olurum.. şimdi gömüosun, sonra kedi köpek gelio üzerine işio, böcekler gelio bedenini kemirio, yavaş yavaş çürüon, etler kemikler ayrışıo falan.. hiç hoş değil.. hele ki pamuk tıkma mevzusu.. Yahu arkadaşım ölmüş gitmişim, hala ne yıkıyosun, bi s.ktir git yaf, rahat bırak.. kıçımı başımı yıkama, istemez.

Paşa paşa yakın beni, ama külleri dökerken dikkat edin, Big Lebowski’nin sonu gibi olmasın 🙂

Kısacası, tek vasiyetim / kişisel isteğim, Ölürsem Yakın Beni.. bu kadar 🙂

Müzik bensiz kalacak
Ama devam edecek
Susmasın zaten asla
Vasiyetim bu değil

Hepiniz sağlıcakla kalın.. Tabi böyle bir şey mümkünse..

Share/Bookmark
Share: