al-hellion-print-screen

Türkiye’den Irak’a inşaat firmaları götüren Al-Hellion firması için yaptığım web tasarım işim

İlk defa uluslararası bir firma için, bir web sitesi işi almıştım ve site genel hatlarıyla tamamlandı.

Firma, Al-Hellion isimli geri kalmış ülkelere teknoloji altyapı gibi hizmetlerin temin edilmesini sağlayan bir aracı firma. Şu anda aktif olarak Türkiye’den Irak’a inşaat firmalarının gitmesini organize etmekte. (ayrıca Venezuella’dan Afrika’ya pek çok ülkede hizmet vermekteler) Ağırlıklı olarak şöyle çalışıyorlar: Irak gibi geri kalmış ülkelerde ulusal ihalelere giriyorlar, (misal havaalanı yapımı, liman yapımı, otoyol yapımı, bina yapımı vs..) ihaleyi aldıktan sonra, Türkiye’den (veya fiyat/performans oranı daha iyi ülkelerden) inşaat firmalarını organize edip onları taşeron olarak Irak’a götürmekteler.

Bildiğiniz “Middle Man” olayı.. ne de olsa dünya “Middle Man”lere güzel 🙂

Site hala tam anlamıyla bitmedi, eklenmesi gereken bir tomar şey var. Ama bizim işimiz bitti en azından. (arkadaşım Wilhelm Young ile beraber yaptık). ilerleyen aylarda portfolyolarını düzenleyip aktif edecekler. Şu an sadece genel bilgiler ve sitenin iskeleti var.

Bu site için üstlendiğim(iz) sorumluluklar:

  • Dizayn kararlaştırıldı.
  • Kararlaştırılan dizayn online hale getirildi.
  • Temel sayfalar aktif hale getirildi.
  • Kullanıcı firmaya (Al-Hellion) siteyi update etmesi için gerekli eğitim verildi. (Bu sayede bana bağlı olmadan istedikleri zaman istedikleri değişiklikleri kendileri yapabilecekler. Misal kendi portfolyolarını kendileri ekleyecekler sonra)
  • Firmaya, 1 yıl boyunca ihtiyaç duyduklarında teknik destek vereceğim.

Bundan sonra profesyonel anlamda web sitesi yapım hizmeti vermeye devam edeceğim. İlgilenen olursa benimle iletişime geçebilir.

Siteyi: http://alhellion.net/ adresinden incelemeniz mümkün.

(Tekrar belirtmekte fayda var; ilerleyen aylarda portfolyolarını düzenleyip aktif edecekler. Şu an sadece genel bilgiler ve sitenin iskeleti var)

Share/Bookmark
Share: