MED-KİM

Geçen Hafta Çektiğim MED-KİM Tanıtım Filmi

MED-KİM firması için tanıtım filmi çektim ve kurguladım. Çekimler 5d mark3 ile yapıldı. Youtube’dan izleyebilirsiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=BroKDwkaAtc

Geçen Hafta, Med-Kim. için bir tanıtım filmi çektim. Firma , laboratuvar sistemleri(biyokimya, hematoloji, mikrobiyoloji, kan bankacılığı vb.) ve onkoloji gibi pekçok alanda farklı iştirakleri bulunan, 5 farklı grup şirketinden oluşan bir sağlık grup şirketi. (Med-Kim’e bağlı firmalar: onkofar, mikromed, infotek, yaztekviromed)

Çekimleri İzmir ve Manisa’da 4 farklı hastenede yaptık: Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi, Buca Tınaztepe Hastanesi, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Buca Tıp Merkezi. Bu hastanelerde Kemoterapi, Kan ve İdrar tahlil laboratuarlarındaki Med-Kim cihazlarını çektik.

Biz çekim yaparken, Bir yandan hastalar gelip geçiyor, bir yandan hastane personeli tahlil yapmaya çalışıyordu. Haliyle onların işini aksatmadan çekmeye özen gösterdik. Zor bir çalışma ortamıydı, (özellikle hastane ortamına çok alışık olmadığım için, onlarca hatta yüzlerce hasta insanları görmek değişik bir hissiyattı).

Ayrıca sırf video değil, bir yandan da fotoğraf çektim. Normalde fotoğraf pek çekimi kabul etmem ama genelde istenilen tripodla rahat rahat çekim yapabileceğim durağan ürün fotoğrafları olduğu için onları da çektim. Ayrıca -ilk başta karşı çıksam da- tanıtım filmini de zenginleştirmesi açısından fotoğraflar iyi oldu.

Teknik Servis ve Depoların da çekimiyle toplamda 2buçuk gün çekim yaptık, 2 buçuk gün de kurgusu sürdü.

Share/Bookmark
Share: