ELZ-peptide-shampoo-draft6_00537

Çektiğim Yeni Reklam Filmi: Q&R Peptide Şampuan

ELZ-peptide-shampoo-draft6_00537
.
Türkiye’den ayrılmadan bi kaç gün önce Q&R Cosmetics / ELZ Cosmetics için 2 reklam filmi çektim. Şirket yeni açılan bir Kozmetik firması. Şampuandan Ayak kremine, güneş kreminden anti aging kremlere kadar 30 civarında ürünleri var. Avrupa Birliği standartlarına uygun sertifikalı ürünler. Tüm listeyi kendi sitesinden inceleyebilirsiniz: www.qrcosmetics.com ve www.elzkozmetik.com

İlk reklamı, firmanın en güzide ürünlerinden olan Türkiye’nin 3 Peptide’li şampuanı için çektik. Şampuanın en önemli özelliği saç dökülmelerini durdurması ve dökülen yerlerde yeni saç oluşumlarını desteklemesi. Epey iddialı bir ürün. Reklamı da youtube’dan izleyebilirsiniz: http://youtu.be/SRxOo-08BXI
.

.
Çekimleri İstanbul’da Tunnel Production Studio’larında yaptık. Çek Modelimiz Radka Hara Arltova, “Luxury Model” sınıfı diye tabir edilen, pek çok moda dergisinde kapak fotoğrafları olan, Fashion TV gibi moda kanallarında kendine yer bulabilen, A+ üst seviye bir model.

Reklamveren: İsmail Ellez, Yönetmen Yardımcısı, Sanat Yönetimi, Saç ve Makyaj Tasarımı Tuğçe Aktepe, Yardımcı Yönetmenler Fatih Kuşçuoğlu ve Tolga Cerme, Cast Directoru Peter Liuta, Studio Manageri Cenk Arman olmak üzere iyi bir ekiple çalıştık. Yapım Yönetim ve Kurguyu da ben üstlendim. (Kurguya Tayland’da başladım, Kamboçya’da son düzeltmeleri tamamladım, Upload Laos’ta kısmet oldu)

Koray Işık, Halil İbrahim Gören, Ertan Araz, Ceyhan Kapusuz, Soner Yurtseven, Fatih Dırağ, Hande Çağdaş, Nigar Ekşi’ye de destekleri için ayrıca teşekkür ederiz.
.

Share/Bookmark
Share: